Polinezietiškas kūno masažas – kūno ir proto gydomoji praktika

Iš Havajų kilęs polinezietiškas masažas apjungia specifines masažo technikas, riešutų aliejų panaudojimą, kvėpavimo ir šokio pratimus. Jo esmė – suaktyvuoti natūralius, prigimtinius organizmo gijimo procesus.

Polinezietiško masažo metu terapeutas pasitelkia savo delnus, kojų ir rankų pirštus, alkūnes, kelius ir pėdas. Tai daugiau nei įprastinė fizinė kūno manipuliacija – polinezietiškas masažas yra holistinė gydomoji praktika, harmonizuojanti kūną ir protą. Didelė tikimybė, kad išbandę polinezietišką masažą, atrasite visiškai naują požiūrį į masažo terapiją. Polinezietiško kūno masažo pasiūlymų rasite platformoje LaisvalaikioDovanos.

Apie polinezietiško masažo istoriją

Polinezietišką masažą Havajuose pradėta praktikuoti prieš daugiau kaip šimtą metų. Iš pradžių tai buvo praktika, kurią dvasininkai naudojo blogųjų dvasių išvarymui iš žmogaus. Vėliau polinezietiškas masažas buvo taikomas virškinimo sistemos sutrikimų lengvinimui, fizinės būklės atstatymui ir kitais gydomaisiais tikslais.

XIX a. polinezietiškas masažas buvo uždraustas kolonialistų, kurie polinezietišką masažą laikė pagoniška praktika. Tik 2001-aisiais buvo priimtas įstatymas, pagal kurį vietiniams Havajų gydytojams leista teikti polinezietiško masažo paslaugas. Nuo to laiko polinezietiškas masažas sparčiai išpopuliarėjo visame pasaulyje.

Kaip atliekamas polinezietiškas masažas?

Polinezietiško masažo metu terapeutas siekia sukurti ryšį tarp masažuojamo žmogaus proto, kūno ir dvasios. Masažo seansas prasideda terapeutui švelniai uždedant rankas ant kliento kūno ir paskatinant jį giliau kvėpuoti. Tuo metu klientas taip pat gali išgirsti skambančią muziką ar maldas.

Polinezietiško masažo metu terapeutai masažuoja sklandžiais, ritmingais visą kūną apimančiais rankų judesiais ir nesikoncentruoja į vieną kūno dalį, kaip švediško masažo terapeutai. Polinezietiškas masažas klientą labai greitai įveda į atpalaiduojančią, meditatyvią būseną.

Polinezietiško masažo nauda

Polinezietiškas masažas itin teigiamai veikia žmogaus sveikatą. Manoma, kad ši masažo terapija gali atkurti žmogaus kūno ir proto pusiausvyrą, išgydyti įvairius sveikatos negalavimus.

Įrodyta, kad polinezietiškas masažas gerina kraujo apytaką, limfinę sistemą, detoksikuoja organizmą, mažina insulto riziką, malšina skausmus, stiprina raumenis ir jų lankstumą, šalina pieno rūgšties sankaupas raumenyse. Šis masažas taip pat stiprina imuniteto gynybinius mechanizmus, mažina per aukštą kraujospūdį, galvos skausmą ir migreną, palengvina emocinę, psichologinę, dvasinę įtampą.

Reguliariai atliekant polinezietišką masažą, sparčiau gija raumenys, raiščiai, sausgyslės. Ši terapija gerina odos sveikatą, subalansuoja medžiagų apykaitą, išvalo protą ir dvasią.

Polinezietiško masažo terapija įveda į atsipalaidavimo ir ramybės būseną, kuri išlaisvina ir stabilizuoja žmogaus protą. Galima sakyti, jog polinezietiško masažo metu vyksta visapusiškas žmogaus organizmo išvalymas – išsiskiria toksinai, pasišalina bloga energija, negatyvios mintys, įsitikinimai, vaikystėje susiformavusios žalingos mąstymo programos.

Po šios masažo terapijos žmogus jaučia padidėjusią gyvybinę energiją, džiaugsmą, ramybę, atkurtą kūno ryšį su protu ir siela. Siekiant geriausio rezultato, polinezietišką masažą rekomenduojama atlikti reguliariai, tačiau ir viena sesija gali kardinaliai pakeisti savijautą.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder