5 ricinos aliejaus naudojimo būdai, apie kuriuos žino tik nedaugelis žmonių

Papasakosime, kaip ricinos aliejų naudoti plaukams, pėdoms, sąnariams ir net virškinimo trakto problemoms spręsti.

Ricinos aliejus yra vienas pigiausių, populiariausių ir prieinamiausių aliejų. Jis buvo naudojamas dar senovės Egipte kaip vidurius laisvinanti priemonė, o dabar toks produktas tapo prašmatnia alternatyva ne tik vaistams, bet ir kosmetikos gaminiams.

Ricinos aliejus veidui

Pirmas dalykas, kuriam ricinos aliejus naudojamas, yra prieš spuogus ir aknę. Aliejaus galima dėti į namines veido kaukes ir tepti ant odos.

Produktas mažina uždegimą, sausina dermą, šviesina veido tonusą, neužkemša porų ir padeda atsikratyti įprastų odos problemų.

SVARBU: kaukę su ricinos aliejumi arba grynu aliejumi reikia laikyti ant veido ne ilgiau kaip 30 minučių ir naudoti ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę.

Ją geriau tepti ant garuose išteptos odos. Galima naudoti kartu su kitais aliejais - alyvuogių, persikų ar šaltalankių.
Ricinos aliejus antakiams ir blakstienoms

Antrasis variantas, dėl kurio ricinos aliejus tapo toks populiarus - naudoti kaip antakių ir blakstienų augimą skatinančią priemonę. Kai kurios merginos tiksliai nežino, kaip tinkamai naudoti ricinos aliejų blakstienoms, todėl poveikio ir nepastebi.

Pateikiame išsamias instrukcijas:

  • nuvalykite makiažą hidrofiliniu aliejumi ir prausimosi putomis (geliu);
  • ricinų aliejų pašildykite vandens vonelėje iki kambario temperatūros;
  • pamirkykite jame vatos diskelį;
  • aliejumi patepkite blakstienas ir antakius;
  • palikite 1-1,5 valandos, atsargiai nuplaukite vandeniu.

Nepamirškite, kad aliejų būtina pašalinti ypač atsargiai - jei ricinos aliejaus pateks į akis, jis dirgins ir raudonuos. Todėl geriausia tokią procedūrą atlikti vakare - jei staiga jums taip nutiks, iki ryto viskas praeis.

Ricinos aliejus nuo vidurių užkietėjimo

Trečias įdomus taikymo variantas - vidurių užkietėjimo gydymas. Kaip jau minėjome, šis metodas išpopuliarėjo dar senovės Egipte, tačiau liaudies medicinos gerbėjai jo imasi iki šiol.

Svarbu žinoti, kaip naudoti ricinos aliejų - instrukcijoje tiems, kurie kenčia nuo vidurių užkietėjimo, nurodoma, kad viduje galima vartoti ne daugiau kaip 1-2 valgomuosius šaukštus per dieną, o vaikams nuo 2 iki 12 metų didžiausia dozė yra 1-2 arbatiniai šaukšteliai.

Jaunesniems nei dvejų metų kūdikiams ricinų aliejus griežtai draudžiamas. Remiantis šį metodą išbandžiusiųjų atsiliepimais, aliejaus poveikis prasideda praėjus dviem valandoms po vartojimo.

Ricinų aliejus sąnariams

Ketvirtas neabejotinas šio produkto pliusas yra tas, kad ricinų aliejus kojoms yra būtinas, jei kenčiate nuo padidėjusio sąnarių patinimo ar skausmo.

Pavyzdžiui, artritu sergančių žmonių limfinė sistema tinkamai neveikia, o masažas su ricinos aliejumi padeda ją "išsklaidyti".

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užtepti nedidelį kiekį aliejaus ant delnų ir masažuoti kelius (arba kitas vietas, kur skauda sąnarius).

Beveik iš karto pastebėsite, kad skausmas sumažėjo ir pagerėjo bendra sveikata.

Ricinos aliejus žaizdoms ir nudegimams gydyti

Penktasis mūsų sąrašo punktas yra nuostabus pavyzdys, ką ricinos aliejus daro su oda nudegimams ir žaizdoms. Jei įsipjovėte ar nudegėte, patepkite pažeistą vietą šiek tiek stebuklingos priemonės.

Ricinos aliejus išdžiovins žaizdą, pagreitins gijimą ir dezinfekuos įpjovimą. Visa tai įvyks dėl natūralių antiseptinių ir baktericidinių aliejaus savybių.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder