2018 m. sausio 16 d. 13:44 val., antradienis

Komentarai

2016-10-04, 09:02

Laimonas

2018-01-15   01:20

>>>Eziui

Nedėkitė tų rožinių akinių man ir kitiems. Tai kad uosto vyra stipriaiprispaudė dūdos virtuozą kuris jokio balso šitam reikale neturi kas yra labai blogai. Lieka tik prisitaikyti prie Klasko bajerių. Išdalno visą srautą po visą klaipėdą kas neaklas mato pilna ženklų ribojančių jurėjimą baltijos prospektu nukreipiama per Statybininkų pr. ir kitas gatves kuriose fūra buvo retas reiškinys. Dabar situacija kitokia. Dar geriau kai Melnaragėje ruošiama dirva naujam giliavandeniui uostui su milijoniniais tonažais, klausimas kaip tie tonažai į Klaipėdą pateks, ir iš jos išvyks. Kokiais keliais? Vyksta Klaipėdos miesto pavertimu Klaipedos uostu su gyventojais jo teritorijoje, kurių vienintelė teisė bus dumti iš miesto. Ką beja ponas Meras ir padarė.

ezys

2017-12-23   06:55

>>>Laimonai.
nemanau, kad pas Klaipedos mera nera vizijos ar plataus matymo lauko ;) paprastai jam kaip is meno ir mokslo atejusiam zmogui butent tai ir prikaisiojama :) Bet jums bile kad pasiskusti.
Na ir ka? Praejo 10.22 ir kur kamsciai? kur autostrada? :) Beja ta diena kaip tik vaziavau namo ir maciau as ta kamsti ir kamsciu nepavadinciau, kai uzimta tik viena eile is 3 ir tik vienoje kelio puseje. Jau nekalbu apie tai, kad autostrados kamsciais is principo nepasizymi, o pasizymi dideliais greiciais ir srautais, o tokiu niekada nebus Baltijos pr. nebent laivai svartuosis keliais aukstais ir vienu metu, bet is kur jus tiek kroviniu paimsite? Taip, kad raminkites, praeis keli metai ir pamatysite, kad pasaulis nesugriuvo, sukavot be reikalo ir susirasite kita dalyka, kuris jums nepatinka ;)

Laimonas Norkūnas

2017-10-22   19:22

>>> ežiui

Kur ptrapuolei? Žiemoji? Iškišk nosį pro langą pamatysi kas darosi. 2017.10.22 19:00 kamštis nuo Šilutės plento iki MINIJOS GATVĖS. Fūra prie fūros Baltijos žiedas užkištas. Patenkintas dūdoriaus Centriniu terminalu ??? Subingalviai ne kitaip.

Laimonas Norkūmas

2017-08-26   21:13

>>>ežiui

Dėkoku Jums už sugooglintą Funkcionieriaus - portfelio piloto pareiginę instrukciją. Tokį darbą kaip sakė Leninas gali ir melžėja dirbti. Kur vizija, idėjos, platesnies nei eilinio duobkasio matymo laukas? Aš būtent apie tai kalbu.

Jūs turbūt juokaujate manydamas kad aš nežinau kur ŠIANDIENA baigiasi autostrada. Bet kaip suprantu pageidaujate( kaip pats jau rašote ) gyvent prie autostrados, nes taip ir bus jei ilgainiui neišsikelsite ( kaip didelė dalis Klaipėdiečių ) už Palangos plento.

maximke

2017-08-22   15:16

Eiline maxima pastate :D

trumpas

2017-08-17   19:42

Super, labai greit stato, arteja link pabaigos, aisku, galejo pasirink kokia kitokia forma baseino, negu dezutes tipo, kazko idomesnio, isskirtinio kaip klaipedos miestui :)

Atnaujikint dazniau foto, negu viena kart i menesi ir sudedat uzkart keturias foto :)

ezys

2017-08-02   20:05

>>>Laimonui
kadangi tingite googlinti, prasom: 2. Meras:
"1) planuoja savivaldybės tarybos veiklą, nustato ir sudaro savivaldybės tarybos posėdžių darbotvarkes ir teikia savivaldybės tarybos sprendimų projektus, šaukia savivaldybės tarybos posėdžius ir jiems pirmininkauja, koordinuoja savivaldybės tarybos komitetų ir komisijų veiklą, pasirašo savivaldybės tarybos sprendimus ir posėdžių, kuriems pirmininkavo, protokolus;
2) reglamente nustatyta tvarka atstovauja pats arba įgalioja kitus asmenis atstovauti savivaldybei teisme, bendradarbiaujant su kitomis savivaldybėmis, valstybės ar užsienio šalių institucijomis, kitais juridiniais ir fiziniais asmenimis;
3) atstovauja savivaldybei regiono plėtros taryboje ir turi sprendžiamojo balso teisę sudarant ir įgyvendinant regiono plėtros programą;
4) reglamento nustatyta tvarka pristato, derina ir teikia savivaldybės tarybai mero pavaduotojo (pavaduotojų), savivaldybės administracijos direktoriaus, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo (savivaldybės administracijos direktoriaus siūlymu), savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojo, šiame įstatyme nustatytais atvejais Kontrolės komiteto pirmininko ir šiame įstatyme nustatytų savivaldybės tarybos komisijų pirmininkų kandidatūras, taip pat reglamento nustatyta tvarka gali siūlyti atleisti juos iš pareigų, siūlyti skirti nuobaudas savivaldybės administracijos direktoriui;"

Beja, as pats gyvenu Baltijos pr. ir tu estakadu (kaip ir visa Klaipeda) laukiu nesulaukiu :) O jus kur gyvenate? Nes atrodo, kad ne Klaipedoje, jei manote, kad estakados Baltijos pr. bus pries kazkieno tai langus :)
Autostrada baigiasi ne tik kad Klaipedos, bet ir Jaku ziedo dar neprivaziavus :) Ka dar jums paaiskinti? :)

Laimonas Norkūnas

2017-07-11   10:08

Ežiui.
:) Priminkite kam tada meras išvis reikalingas. Šios pareigybės tikslas?Estakados po langais pats mieliausias vaizdas žiūrint per langus. Baltijos prospekto gyventojai bus statomi prie fakto.

Kur gyveni?
Atsakymas"- Klaipėdoje prie autostrados.
Fainei.

ezys

2017-07-10   09:52

>>>Laimonai
viesbutis griaunamas ne Matijosaicio kaip mero, o Matijosaicio kaip "Viciunu grupes" savininko :) Ar jus is vis gaudotes realybeje :) Beja mero funkcijas ir apskritai apie savivalda galite pasiskaityti LR konstitucijoje ir savivaldos istatyme ;) Ir dar yra toks dalykas kaip Valstybinis juru uostas, kuris nepriklauso miestui ir nei merui, nei savivaldybei nera pavaldus. Kita vertus su CKT atsiradimu centre siejamas finansavimas is Vyriausybes Baltijos pr. estakadoms, ar jau nebereikalingos jos? :)

Laimonas Norkūnas

2017-07-05   18:41

Pvz. Kaune Respublikos viešbutis stovintis 25 m. kieno iniciatyva nugriautas?
Pagrindinė Klaipėdos mero funkcija yra sugroti Lietuvos himną trimitu "Neptūno"varžybų pradžioje,organizuoti JAZZO festivaly uosto įmonėms 5 procentams klaipdos gyventojų ir svečių bei visiems senamiesčio bomželiams ir niekaip nesuprasti kad CKT atsiradimas miesto cenrtre didžiausia nesamonė kokią galima buvo leisti padaryti. Po 300 furų į ir iš miesto per parą Baltijos prospektu. Čia yra protinga? Kur tas marių kvapas dingo? Kamštis prie kamščio amžina problema kurios sprendimai duos darbo prie "lesyklos" susirinkusiems. nustumdami kitas gal naudingesnius planus ( muzikinis teatras, geras stsdionas futbolui, dviračių takai) į pavėsį. Grįžtant prie dviračių takų, ką ir noriu pasakyt, kad Klaipėda yra tudbūt vienas patogiausių reljefo atžvilgiu miestas dviratininkams, nėra kalvota .Čia galima būtų labai smagia be vargo važiuot iš Girulių į Bandužius jai būtų tinkami takai. kaip pvz Roerdame. Reikia noro noro ir dar kartą noro padaryt kažką su išliekamąja verte.

1 ...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Teisininkas: po laikinosios komisijos gražiais žodžiais slepiasi noras daryti įtaką LRT nuotrauka, foto

Penktadienį Seimas skubos tvarka pritarė laikinosios komisijos LRT veiklai tirti sudarymui....

Daugiau kaip 500 hektarų ploto žemės vienam ūkio subjektui neleidžiančių įsigyti...

Saulius Skvernelis: žemės įsigijimus turėjo sukontroliuoti NŽT nuotrauka, foto

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansinę...

Prezidentė kritikuoja Seimo sprendimą sudaryti komisiją dėl LRT nuotrauka, foto

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį susitiko su Danijos Ministru Pirmininku...

Prezidentė su Danijos premjeru aptarė gynybos stiprinimo ir tarptautinio saugumo klausimus nuotrauka, foto

Atrodo, kad lauke yra 15 laipsnių šalčio nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Antradienį lepins saulė, tačiau netrukus sulauksime gausaus sniego ir tikros žiemos....

Lietuvos Nepriklausomybės Aktas grįžta namo nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Prezidentūroje trečiadienį rengiama Vasario 16-osios nutarimo dėl nepriklausomos Lietuvos valstybės atstatymo...

Žuvininkystės tarnyba vis dar neturi kur kraustytis nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Kol kas Žuvininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) dar nepersikraustė į...

Klaipėdos „Atlante“ – trys nauji legionieriai nuotrauka, foto

Sportas, „Atlantas“ sutartis iki metų pabaigos sudarė su dar trimis naujokais – ...

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 55 min.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 1 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...