2018 m. rugsėjo 19 d. 04:59 val., trečiadienis

Komentarai

2016-10-04, 09:02

Laimonas -> JO

2018-03-09   01:08

Viskas būtų gerai jei prieš darant vieną ar kitą projektą rimti vyrai ir moterys pamodeliuotų ateitį ir modeliuotų iš atsirasiančių problemų pusės. Nemanau kad jūs būtumėt labai patenkintas gyvendamas dangoraižyje kuriame nieks nesugalvojo įrengti lifto, Aišku vėliau atsirastų gudragalvių ir liftą prikabinus jums po langais sakytų žiūrėkit kaip gražu panoraminis liftas galima pasigrožėti nuostabiais vaizdais tai jums kainuos nei daug nei mažai, o tai kad visą dieną kažkas jums po nosim važinėsis, yra tik pripratimo ir susitaikymo su esama padėtimi reikalas. Viskas normaliai. gyvenam ir džiaugiamės. Kokio velnio Mukrano perkėlą uždarė? Perkelkit geležinkelio stotį prie Akropolio bus visiem tik patogiau.

Jo

2018-02-22   11:50

Apskritai klaipėdiškiams vis primygtinai peršama viena nuomonė be išlygų uostas - pati didžiausia blogybė, kokia tik begali nutikti. Visa logistika turi kažkur išgaruoti, visa pramonė turi būti išsprogdinta. Transporto eismo ir gatvių modernizacija - nusikaltimas. Geležinkelis - didžiausias miesto kenkėjas. Bet kokie nauji statiniai, ypač modernesnės architektūros - nusikaltėliški. Prekybos centrai - totalus blogis. Viskas taip primena Puteikį... :) Tai ko Klaipėdai reikia? Visas gatves paversti išimtinai dviračių takais?

Laimonas

2018-01-15   01:20

>>>Eziui

Nedėkitė tų rožinių akinių man ir kitiems. Tai kad uosto vyra stipriaiprispaudė dūdos virtuozą kuris jokio balso šitam reikale neturi kas yra labai blogai. Lieka tik prisitaikyti prie Klasko bajerių. Išdalno visą srautą po visą klaipėdą kas neaklas mato pilna ženklų ribojančių jurėjimą baltijos prospektu nukreipiama per Statybininkų pr. ir kitas gatves kuriose fūra buvo retas reiškinys. Dabar situacija kitokia. Dar geriau kai Melnaragėje ruošiama dirva naujam giliavandeniui uostui su milijoniniais tonažais, klausimas kaip tie tonažai į Klaipėdą pateks, ir iš jos išvyks. Kokiais keliais? Vyksta Klaipėdos miesto pavertimu Klaipedos uostu su gyventojais jo teritorijoje, kurių vienintelė teisė bus dumti iš miesto. Ką beja ponas Meras ir padarė.

ezys

2017-12-23   06:55

>>>Laimonai.
nemanau, kad pas Klaipedos mera nera vizijos ar plataus matymo lauko ;) paprastai jam kaip is meno ir mokslo atejusiam zmogui butent tai ir prikaisiojama :) Bet jums bile kad pasiskusti.
Na ir ka? Praejo 10.22 ir kur kamsciai? kur autostrada? :) Beja ta diena kaip tik vaziavau namo ir maciau as ta kamsti ir kamsciu nepavadinciau, kai uzimta tik viena eile is 3 ir tik vienoje kelio puseje. Jau nekalbu apie tai, kad autostrados kamsciais is principo nepasizymi, o pasizymi dideliais greiciais ir srautais, o tokiu niekada nebus Baltijos pr. nebent laivai svartuosis keliais aukstais ir vienu metu, bet is kur jus tiek kroviniu paimsite? Taip, kad raminkites, praeis keli metai ir pamatysite, kad pasaulis nesugriuvo, sukavot be reikalo ir susirasite kita dalyka, kuris jums nepatinka ;)

Laimonas Norkūnas

2017-10-22   19:22

>>> ežiui

Kur ptrapuolei? Žiemoji? Iškišk nosį pro langą pamatysi kas darosi. 2017.10.22 19:00 kamštis nuo Šilutės plento iki MINIJOS GATVĖS. Fūra prie fūros Baltijos žiedas užkištas. Patenkintas dūdoriaus Centriniu terminalu ??? Subingalviai ne kitaip.

Laimonas Norkūmas

2017-08-26   21:13

>>>ežiui

Dėkoku Jums už sugooglintą Funkcionieriaus - portfelio piloto pareiginę instrukciją. Tokį darbą kaip sakė Leninas gali ir melžėja dirbti. Kur vizija, idėjos, platesnies nei eilinio duobkasio matymo laukas? Aš būtent apie tai kalbu.

Jūs turbūt juokaujate manydamas kad aš nežinau kur ŠIANDIENA baigiasi autostrada. Bet kaip suprantu pageidaujate( kaip pats jau rašote ) gyvent prie autostrados, nes taip ir bus jei ilgainiui neišsikelsite ( kaip didelė dalis Klaipėdiečių ) už Palangos plento.

maximke

2017-08-22   15:16

Eiline maxima pastate :D

trumpas

2017-08-17   19:42

Super, labai greit stato, arteja link pabaigos, aisku, galejo pasirink kokia kitokia forma baseino, negu dezutes tipo, kazko idomesnio, isskirtinio kaip klaipedos miestui :)

Atnaujikint dazniau foto, negu viena kart i menesi ir sudedat uzkart keturias foto :)

ezys

2017-08-02   20:05

>>>Laimonui
kadangi tingite googlinti, prasom: 2. Meras:
"1) planuoja savivaldybės tarybos veiklą, nustato ir sudaro savivaldybės tarybos posėdžių darbotvarkes ir teikia savivaldybės tarybos sprendimų projektus, šaukia savivaldybės tarybos posėdžius ir jiems pirmininkauja, koordinuoja savivaldybės tarybos komitetų ir komisijų veiklą, pasirašo savivaldybės tarybos sprendimus ir posėdžių, kuriems pirmininkavo, protokolus;
2) reglamente nustatyta tvarka atstovauja pats arba įgalioja kitus asmenis atstovauti savivaldybei teisme, bendradarbiaujant su kitomis savivaldybėmis, valstybės ar užsienio šalių institucijomis, kitais juridiniais ir fiziniais asmenimis;
3) atstovauja savivaldybei regiono plėtros taryboje ir turi sprendžiamojo balso teisę sudarant ir įgyvendinant regiono plėtros programą;
4) reglamento nustatyta tvarka pristato, derina ir teikia savivaldybės tarybai mero pavaduotojo (pavaduotojų), savivaldybės administracijos direktoriaus, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo (savivaldybės administracijos direktoriaus siūlymu), savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotojo, šiame įstatyme nustatytais atvejais Kontrolės komiteto pirmininko ir šiame įstatyme nustatytų savivaldybės tarybos komisijų pirmininkų kandidatūras, taip pat reglamento nustatyta tvarka gali siūlyti atleisti juos iš pareigų, siūlyti skirti nuobaudas savivaldybės administracijos direktoriui;"

Beja, as pats gyvenu Baltijos pr. ir tu estakadu (kaip ir visa Klaipeda) laukiu nesulaukiu :) O jus kur gyvenate? Nes atrodo, kad ne Klaipedoje, jei manote, kad estakados Baltijos pr. bus pries kazkieno tai langus :)
Autostrada baigiasi ne tik kad Klaipedos, bet ir Jaku ziedo dar neprivaziavus :) Ka dar jums paaiskinti? :)

Laimonas Norkūnas

2017-07-11   10:08

Ežiui.
:) Priminkite kam tada meras išvis reikalingas. Šios pareigybės tikslas?Estakados po langais pats mieliausias vaizdas žiūrint per langus. Baltijos prospekto gyventojai bus statomi prie fakto.

Kur gyveni?
Atsakymas"- Klaipėdoje prie autostrados.
Fainei.

1 ...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Muitininkai aptiko tabako už milijoną eurų nuotrauka, foto

Bendradarbiaujant Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pareigūnams, rugpjūčio...

Įsimylėti Palangą šiandien užtenka vienos dienos. Nori greito maisto – yra. Nori...

Įsimylėti Palangą užtenka vienos dienos nuotrauka, foto

Vakar Klaipėdos verslo, politikų, visuomeninių organizacijų ir tautinių mažumų atstovai "Ararato" viešbučio...

Ambasadoriui Vygaudui Ušackui perduoti parašai nuotrauka, foto

Penktadienį Vilniuje oficialiai bus atvertas Boriso Nemcovo skveras. Jis bus ne...

Boriso Nemcovo skveras mums primins: yra ir kitokia Rusija nuotrauka, foto

Repeticija prieš Europos ir pasaulio pirmenybes nuotrauka, foto

Sportas, Būrys Vakarų Lietuvos - Klaipėdos ir Gargždų - sunkiaatlečių skynė laurus Panevėžyje...

Jaunųjų kino kūrėjų dėmesys - besaikiam vartojimui nuotrauka, foto

Kultūra, Paskutinę rugsėjo savaitę, 26-30 dienomis, uostamiestyje vyks tikra kino šventė. Penkias dienas...

Klaipėdos komanda - trečia nuotrauka, foto

Sportas, Jonavoje vykusiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose Klaipėdos komanda miestų grupėje...

Palangoje dovanoja pasivažinėjimus dviračiu nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Aksominis sezonas Palangoje - vienas maloniausių aktyvaus ir sveiko poilsio mėgėjams. Rudenį...

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 9 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...